Demonstrace a pochod za svobodu v Kroměříži - 2.1.2022

02.01.2022

V neděli 2. ledna 2022 se konala další z mnoha demonstrací proti povinnému očkování, diskriminačním vládním opatřením, nesmyslným vyhláškám atd., tentokrát v Kroměříži. Že toho útlaku a čím dál většího omezování osobních svobod mají lidé čím dál víc dost dokazuje, že už i v menších městech začínají dávat jasně najevo svůj postoj.

Výzva svobodných kroměřížanů. Pokojné setkání a pochod městem všech svobodných lidí, kterým vadí ohýbání ústavy a porušování lidských práv, rozpad demokratických hodnot a rozklad právního státu pod rouškou nové ideologie "covidismus", fanatický nátlak na očkování, které stejně nefunguje tak, jak bylo slibováno.

Stovky lidí, kteří se pokojné demonstrace a pochodu zúčastnili dali jasně najevo, že odmítají povinné očkování dětí, že jim vadí neustálá lež a vnucování jednostranného názoru a ponižování, dehonestace a degradace odborné i laické veřejnosti, která se pouze domáhá svých práv a občanských hodnot.

Průběh celé akce jsme vysílali živě na naší Facebookové stránce tvlipnik, záznam můžete zhlédnout níže. Také jsme pořizovali videozáznam ve vyšším rozlišení, na sestřih se můžete podívat níže.

Videoreportáž - sestřih záznamu:

Záznam živého vysílání na Facebooku přímo z místa: