Demonstrace v Ostravě - Devět kroků ke svobodě - 30.12.2021

31.12.2021

Ve čtvrtek 30. prosince 2021 se konala v Ostravě první ze série plánovaných demonstrací a pochod proti povinnému očkování a dalším nezákonným vládním nařízením. Čím dál více lidí už má toho dost, jak vláda s námi jedná, jak neustále lže, a to jak stará, tak i nová vláda.

Tečka se nestala tečkou, naopak tečkovaní postupně zjišťují, že byli vládou podvedeni. V lednu například se plánuje opětovné testování úplně všech, i těch tečkovaných. Netvrdili na začátku tečkování, že kdo si dá tu slavnou tečku, tak bude skoro nesmrtelný??? No téměř po roce se zjišťuje, že místo tečky to byla léčka, do které spadly miliony lidí.

Odstupující ministr zdravotnictví A. Vojtěch za sebou zanechal vyhlášku, ve které se nařizuje povinné očkování pro vybrané profese a věkové kategorie. Čím dál více lidí si ale uvědomuje, že toto očkování nikam nevede a nic neřeší, naopak, spoustě lidí to přivodilo nežádoucí zdravotní komplikace. To jsou jen některé z mnoha důvodů, které ženou lidi k odporu a do ulic, aby dali jasně najevo svůj nesouhlas - odmítají se nechat zabodávat experimentální genovou terapii.

Demonstrace v Ostravě jsme se zúčastnili s našimi kamerami a tak se můžete podívat, jak vše probíhalo.

Videoreportáž:

Demonstrace v Ostravě - Devět kroků ke svobodě - 30.12.2021 - 1.část

V tomto videu máte možnost zhlédnout sraz účastníků na Masarykově náměstí v Ostravě, proslovy řečníků.

Demonstrace v Ostravě - Devět kroků ke svobodě - 30.12.2021 - 2.část

V tomto videu máte možnost zhlédnout sestřih záznamu pochodu Ostravou, ukončení demonstrace na Masarykově náměstí v Ostravě.