Procházka s poslanci Volný a Bojko v Přerově - 3.4.2021

04.04.2021

V sobotu 3. dubna 2021 zavítali také do Přerova poslanci parlamentu ČR Mgr Lubomír Volný a Marian Bojko v rámci svých cest po krajích. V sobotu projížděli jednotlivá města v Olomouckém kraji, kde se vždy na předem určeném místě setkali s občany, kterým není lhostejné, co se v současné době děje a nesouhlasí se způsobem řešení vlády kovidí situace.

Setkání s poslanci Volný a Bojko v Přerově proběhlo u obchodního domu Tesco v Kojetínské ulici. Po příjezdu a bouřlivém přivítání, které se dostalo jak poslancům, tak i celému konvoji vozidel, které oba poslance doprovázely, se vydal průvod na procházku městem. V průběhu procházky měli lidé možnost jednak diskutovat s poslanci nebo i mezi sebou o současné kovidí situaci a možnostech řešení.

Celý průběh události jste mohli sledovat live na našem Facebooku tvlipnik, připravili jsme ještě i sestřih a umístili na YouTube zejména pro ty, kteří třeba nejsou na Facebooku. Ve videu uvidíte jak rozhovory s oběma poslanci, tak i s účastníky a jejich pocity a názory.

Takže sledujte, sdílejte dál, lajkujte, diskutujte, ale prosíme ve vší slušnosti. Urážlivé komentáře, nadávky, placené hejtry atd. nekompromisně mažeme. Děkujeme za pochopení.

Videoreportáž:

Video - živé vysílání na Facebooku přímo z místa: