Čokoládový den v Galerii Přerov - 8.2.2020

10.02.2020

V sobotu 8. února 2020 hostila Galerie Přerov největší a nejsladší událost roku - Čokoládový den. Jednalo se již o 2. ročník této akce a stejně jako minulý rok i letos si milovníci sladkostí přišli na své. Návštěvníci tak měli příležitost si nejen prohlédnout, ale i ochutnat speciality nejen od místních cukrářů a čokoládoven, ale i širokého okolí. K výborným zákuskům bylo také možné si vybrat z různých druhů vynikající kávy. Zároveň měli návštěvníci si zde vybrat a zakoupit sladký valentýnský dárek pro své nejmilejší.

Po celou dobu trvání akce byl také připravený bohatý doprovodný program, ve kterém vystoupily například mažoretky Fantasy, kapela Electric Strings ze ZUŠ Přerov, módní přehlídky a hlavním hostem byla skvělá cukrářka Kačka Ladybaker. Nechyběly také soutěže pro návštěvníky o zajímavé věcné ceny.

Fotogalerie z akce:

Video z akce 1 - v tomto videu máte možnost zhlédnout prezentaci vystavovatelů:

Video z akce 2 - v tomto videu můžete zhlédnout ukázky z doprovodného programu: rozhovory, soutěže, taneční vystoupení - Mažoretky Fantasy, škola pečení - Kačka Ladybaker, hudební vystoupení - kapela Electric Strings ZUŠ Přerov, módní přehlídka - Orsay a MadMax.