Užití obsahu publikovaného na stránkách tvlipnik.cz a dalších sociálních sítích

Nacházíte se na amatérském videoblogu tvlipnik. Jsme nadšení amatérští kameramani a fotografové, kteří ve svém volném čase a na vlastní náklady natáčí a fotí vše zajímavé, co se kolem nás děje a předává široké veřejnosti zdarma ke zhlédnutí a sdílení v nezměněné podobě.

Snažíme se prostřednictvím objektivů našich kamer a fotoaparátů zprostředkovat dění v různých místech ČR, kde se ocitneme, přinášet radost, ale i informace, které by mohly ostatní zajímat. Dokumentujeme události, kulturní, sportovní akce, koncerty apod a veřejně zdarma publikujeme zejména pro lidi, kteří třeba z jakéhokoli důvodu nemají možnost se daných akcí osobně zúčastnit, nebo by se rádi na událost podívali zpětně apod.

Veškeré naše práce - díla - publikujeme jednak zde na těchto webových stránkách www.tvlipnik.cz, ale také na dalších sociálních sítích, jako je Facebook, YouTube, VK, Telegram. Fotografie publikujeme převážně na Zonerama, případně Facebooku.

Pokud má kdokoli z účinkujících, vystupujících atd. s tímto způsobem jakýkoli problém, tak vás prosíme, abyste nás kontaktovali písemně a uvedli, který obsah si nepřejete zveřejňovat na našich publikačních kanálech. My následně označený obsah odstraníme a v budoucnu už vaše vystoupení, pořad, koncert, událost apod dokumentovat a zveřejňovat u nás nebudeme.

V případě, že máte o námi publikovaný materiál zájem, prosíme, abyste respektovali jednoduchá pravidla:

1/ Veškerý námi publikovaný materiál zveřejněný na tvlipnik a veškerých našich kanálech je volně přístupný ke sledování a sdílení bez omezení zcela zdarma. Budeme moc rádi, pokud ideálně budete sdílet odkaz na konkrétní webovou stránku, jejíž obsah vás zajímá.

2/ Pokud vás zajímá pouze fotogalerie uveřejněná na Zonerama nebo Facebooku, sdílejte prosím odkaz na danou fotogalerii.

3/ Pokud vás zajímá pouze konkrétní video, sdílejte pouze odkaz na konkrétní video zveřejněné na našem kanále tvlipnik.

4/ Nesouhlasíme se samovolným stahováním fotografií, videí apod., případně jejich úpravou, odstraněním našich log a pak publikováním na vašich platformách.

5/ Pokud máte zájem o námi pořízené fotografie a videa a chtěli byste si je publikovat a prezentovat u sebe, použít k vlastní propagaci, vlastní logo apod., tak nás kontaktujte, určitě se nějak domluvíme ke vzájemné spokojenosti.

6/ Můžeme vám také nabídnout kvalitní zdokumentování vaší akce - zejména videozáznamy, živé přenosy apod., opět kontaktujte nás, domluvíme se.

Děkujeme za respektování pravidel.