Cyklostezka pod mostem v Lipníku nad Bečvou je průjezdná

23.06.2020

Jak jsme již informovali v pondělní reportáži o stavu cyklostezky pod mostem přes řeku Bečva v Lipníku nad Bečvou, tak dnes, v úterý 23. června 2020 došlo k likvidaci naplavenin, které zde zůstaly po zaplavení cyklostezky v důsledku zvýšené hladiny řeky Bečva. Na likvidaci naplavenin se podíleli pracovníci Technických služeb města Lipník nad Bečvou, kteří provedli v dopoledních hodinách hrubou očistu pomocí strojní techniky.

Následně v odpoledních hodinách nastoupila jednotka sboru dobrovolných hasičů z Lipníka nad Bečvou, aby provedli finální očištění celého znečištěného prostoru vodním proudem.

Po skončení očisty byla cyklostezka ještě nějakou dobu uzavřena, aby povrch vozovky oschnul, aby byl průjezd pro cyklisty bezpečný. Ve večerních hodinách již byla cyklostezka pod mostem v Lipníku nad Bečvou definitivně otevřena k používání širokou veřejností.

Velký dík za skvěle odvedenou práci při úklidu naplavenin patří pracovníkům Technických služeb města a Jednotce sboru dobrovolných hasičů Lipník nad Bečvou.

Fotogalerie:

Videoreportáž: