Kam za kulturou na Štědrý den - přehled akcí v regionu

23.12.2022

Štědrý den již nezadržitelně klepe na dveře, a tak je nejvyšší čas na přehled kulturních akcí, které se pořádají v tento den - 24. prosince 2022 v Lipníku nad Bečvou, Přerově a Hranicích. Výběr je poměrně široký, zejména v Přerově je v plánu několik koncertů na dvou místech současně. Pokud to jen trochu půjde, některé akce se budeme snažit odvysílat v přímém přenosu, případně bude videozáznam. Krásné a pokojné svátky přejeme.

Přerov - Koncert na Štědrý den - náměstí TGM

10:00 - Re-Vox - Vzpomínka na Pavla Nováka a Jaroslava Wykrenta
11:00 - Pirillo - Pocta Pavlu Novákovi mladšímu
12:00 - Věžní hudba ZUŠ B. Kozánka
Odkaz na událost ZDE

Přerov - Pavel Novák k Vánocům patří - Vánoční koncert

10:00 - parkoviště u kina Hvězda. Zazní vánoční písničky z alba Vánoce, koledy a největší hity Pavla Nováka staršího i mladšího a to vše v podání kapely Black Rose a dalších hostů.
Odkaz na událost ZDE

Hranice - Štědrovečerní muzicírování s žesťovým kvintetem Hraničáci

Štědrovečerní procházku tradičně v Hranicích doplní vánoční koledy v podání žesťového kvintetu Hraničáci pod vedením Tomáše Landsmanna. Hrát se bude ve 14:45 hodin na Masarykovo náměstí, v 15:15 hodin u Kostelíčka, v 16:00 hodin na Městském hřbitově a v 16:30 v Domově seniorů Hranice.
Odkaz na událost ZDE

Lipník nad Bečvou - Pokoj lidem dobré vůle

16:00 - V sobotu 24. prosince se můžete těšit na tradiční vánoční koledy v podání trubačů, které zazní od 16:00 hodin z věže farního kostela sv. Jakuba v Lipníku nad Bečvou. Tento jedinečný hudební zážitek se vám budeme opět snažit zprostředkovat v přímém přenosu a také bude videozáznam na všech našich kanálech.