KAMERON 10 let + křest CD - Křídla temna - zámek Tovačov

25.07.2021

Sobota 17. července 2021 byla pro kapelu velkým DNEM. Po dlouhé a tvrdé práci a přípravách mohla kapela společně se svými fanoušky v krásném prostředí zámku Tovačov jednak oslavit své 10. výročí, ale také pokřtít své nové CD - Křídla temna.

Večer a část noci nabitá skvělou muzikou a zábavou, jídla a především pití :-), to vše čekalo návštěvníky této akce. Program zahájila koncertem předkapela ABY BYLO YASNO. Následovala soutěž o ceny z K-SHOPU a poté autogramiáda a možnost focení s členy kapely Kameron.

Následoval další koncert druhé předkapely - Saša Band. V průběhu tohoto koncertu přišla shůry trochu menší zálivka, naštěstí nic dramatického. Na hlavní koncert kapely Kameron se počasí naštěstí spravilo, takže koncert se povedl i kvalitně natočit :-).

Průběh celé akce jsme dokumentovali, tak se můžete podívat na menší fotogalerii, ale především na spoustu videí, které jsme natočili. Hezkou podívanou.

Fotogalerie na ZONERAMA

Video 1: ABY BYLO YASNO - sestřih z koncertu předkapely v Tovačově 17.7.2021

V rámci akce KAMERON 10 let + křest CD Křídla temna vystoupily před hlavním programem dvě předkapely. Jako první vystoupila kapela ABY BYLO YASNO. V tomto videu můžete zhlédnout část koncertu.

Video 2: SAŠA BAND - ukázka z koncertu předkapely v Tovačově 17.7.2021

V rámci akce KAMERON 10 let + křest CD Křídla temna vystoupily před hlavním programem dvě předkapely. Jako druhá vystoupila kapela SAŠA BAND. V tomto videu můžete zhlédnout část koncertu.

Video 3: KAMERON SHOW - křest CD Křídla temna + koncert

Vrchol večera - hlavní koncert kapely KAMERON k výročí 10 let + křest nového CD Křídla temna. Ve videu uvidíte videozáznam koncertu a křtu CD.

seznam skladeb ve videu:

  1/ Vítězná Victoria
 2/ Až hvězdy vyjdou
 3/ Jsem jen tvůj
 4/ Tuhletu noc
 5/ Nádherná
 6/ Křest CD
 7/ Křídla temna
 8/ Hráč
 9/ Generál
10/ Bye Bye Beautiful
11/ Tvůj pláč

Sestřih živého vysílání na Facebooku přímo z místa v několika videích:

Video 1: kapela ABY BYLO YASNO - živě přímo z místa

Video 2: soutěž o ceny z K-SHOPU - živě přímo z místa

Video 3: autogramiáda, focení s kapelou - živě přímo z místa

Video 4: kapela SAŠA BAND - živě přímo z místa

Video 5: KAMERON 10. LET - KAMERON SHOW - záznam živého vysílání