Koronavirus COVID-19 jako předloha pro aranžmá výlohy

17.04.2020

Ucházet se o cenu za nejvkusněji vyzdobenou výlohu obchodu by mohl zcela jistě obchůdek textilní galanterie v Lipníku nad Bečvou. Pokud v těchto dnech budete kolem tohoto obchůdku procházet, nemůžete přehlédnout zajímavě naaranžovanou výlohu. Autorku povedené aranže tentokrát inspirovala aktuální situace výskytu pandemie koronavirus COVID-19 nejen v naší zemi.

Obchůdek textilní galanterie je v Lipníku nad Bečvou známý nejen tím, že si zde lidé mohou nakoupit vše potřebné pro šití, pletení apod., ale také právě díky krásně naaranžované výloze. Můžeme připomenout například tematicky zaměřenou výzdobu výlohy na Velikonoce, reportáž jsme publikovali na našich stránkách právě v období Velikonoc. I tehdy krásně naaranžovaná výloha potěšila nejednoho kolemjdoucího.

Stejně tak i současná výzdoba s tématem COVID-19 může pomoct alespoň na chvíli rozptýlit chmurné myšlenky. Tak pokud budete mít cestu kolem, určitě se zastavte u obchůdku textilní galanterie v Lipníku nad Bečvou a podívejte se na krásně vyzdobenou výlohu. A pokud nemáte možnost se tam dostat, můžete se podívat alespoň na naše foto a video.

Fotogalerie:

Video: