Lipenské hudební lavičky - Petr Sváček - 3.7.2021

05.07.2021

Oživit a zpříjemnit centrum Lipníka nad Bečvou nejen občanům, ale i turistům, má za cíl projekt Lipenské hudební lavičky. Na náměstí T.G.M. se tak vystřídají v průběhu prázdnin každou sobotu od 9:30 hod. různí hudebníci a zpěváci. V sobotu 3. července 2021 jako první vystoupil kytarista Petr Sváček.

Projekt úzce souvisí s tradiční výstavou kovářského umění KOV VE MĚSTĚ XVII. V letošním roce propojí umělecké kovářství s hudbou. Od července do září, vždy V SOBOTU, dá město prostor hudebníkům, aby od 9:30 hodin odehráli na náměstí na plácku u laviček (exponáty KOVU VE MĚSTĚ XVII.) hudební performance. LIPENSKÉ HUDEBNÍ LAVIČKY jsou akcí zaměřenou na podporu kulturního dění a cestovního ruchu. Tento projekt má také za cíl podpořit umělce a zároveň rozpohybovat kulturní život ve městě.

V rámci našich možností se budeme snažit zajišťovat živé přenosy z těchto koncertů, což zajisté uvítají zejména ti, kteří se nebudou moci zúčastnit osobně. Vysílat budeme na naší Facebookové stránce tvlipnik, záznam živého vysílání pak bude ještě i na YouTube.

Záznam živého vysílání na Facebooku přímo z místa: