Lipfest 2021 - ohlédnutí za prvním ročníkem festivalu

29.08.2021

V sobotu 21. srpna 2021 se v prostorách Meditační zahrady v Lipníku nad Bečvou uskutečnil vůbec první ročník festivalu Lipfest, který nabídl nejen zajímavé umělce, interprety, ale také bohaté občerstvení a kulturní vyžití pro celou rodinu.

Na pódiu se postupně vystřídalo celkem 6 kapel a umělců. Jako první zahájili záplavu skvělé muziky domácí Leopardi. Dále následovalo vystoupení kapely MINAMI, dále R.O.M.A.N., LIHUS, Jakub Moulis a na závěr kapela ISBINA.

Po celé odpoledne bylo možné v gastro zóně zakoupit skvělé pivo, nealko nápoje, pizzu, burgery a další občerstvení, takže hlady a žízní návštěvníci festivalu určitě netrpěli. Proběhlo také několik soutěží, ve kterých mohli návštěvníci vyhrát drobné ceny.

Letošní první roční festivalu Lipfest se vydařil, počasí také vyšlo na jedničku, tak doufejme, že se z této akce stane v Lipníku tradice a v příštím roce se budeme moct těšit na druhý ročník :-).

My jsme s našimi kamerami dokumentovali jakožto mediální partneři průběh celého odpoledne od začátku až do konce, tak si můžete prohlédnout průběh celé akce v naší fotogalerii a v několika videích. Z festivalu jsme jednak vysílali živě na naší Facebookové stránce ukázky z jednotlivých kapel, sestřih z živáků jsme ještě umístili i na YouTube. Dále jsme jsme připravili sestřih ukázek z celé akce ve vysokém rozlišení. Tak hezkou podívanou. :-)

Fotogalerie na Zonerama

Videoreportáž - sestřih videozáznamu ve vysokém rozlišení 4K - ukázky z celého odpoledního programu:

Video 1 - sestřih ze záznamu živého vysílání - zahájení festivalu Lipfest a ukázky z koncertu kapely Leopardi:

Video 2 - sestřih ze záznamu živého vysílání - ukázky z koncertu R.O.M.A.N.:

Video 3 - sestřih ze záznamu živého vysílání - ukázky z koncertu kapely LIHUS:

Video 4 - sestřih ze záznamu živého vysílání - ukázky z koncertu Jakub Moulis:

Video 5 - sestřih ze záznamu živého vysílání - ukázky z koncertu kapely ISBINA