Lipovské hodové slavnosti 2020 - 4.7.2020

04.07.2020

V sobotu 4. července 2020 se konaly v obci Lipová (u Dřevohostic) vůbec první hodové slavnosti. Obec pojala tuto slavnost poměrně velkolepě. Připravený byl poměrně bohatý program, který zaujal snad všechny generace. Nechybělo i občerstvení, takže hladem a žízní příchozí netrpěli.

Veškerý program se odehrával v areálu kulturního domu Lipová. V 13 hodin akci zahájilo fotbalové derby Lipová - Křtomil. Po jeho skončení následovaly netradiční požární útoky. V tomto pásmu mohli diváci zhlédnout ukázky nejen dobové hasičské techniky, ale také nejnovější techniky v podání profesionálních hasičů Přerov, kteří předvedli vyproštění osoby z havarovaného vozidla.

Dále program pokračoval vystoupením Železného Zekona, který dokázal svým vystoupením strhnout všechny, a tak se jistě pobavili děti i dospělí. Dále byla pro zájemce připravená řízená degustace vinných vzorků z vinařství Filiberk. No a po dvacáté hodině se o zábavu postarala skupina Jen Tak II.

Hodové slavnosti v Lipové se vydařily na jedničku a budeme se těšit na příští ročník :-).

Z této akce jsme vysílali živé vstupy na našem Facebooku, níže jsou uvedeny odkazy, kdo by se chtěl zpětně podívat, pak máme ještě sestřih živého vysílání v jednom celku a s lepším zvukem, takže si akci můžete lépe vychutnat. Uvidíte také záběry, které nebyly vysílány živě. No a ve fotogalerii najdete pár zajímavých momentek :-). Přejeme hezkou podívanou, děkujeme za sdílení, odběr a lajk.

Fotogalerie:

Sestřih z živého vysílání na Facebook (omlouváme se za sníženou kvalitu videa):

Živé vysílání na Facebooku přímo z místa: