Motomše Hranice 2020 - HOG Ostrava - 30.5.2020

31.05.2020

V sobotu 30. května 2020 se uskutečnil na náměstí T.G.M. v Hranicích již 11. ročník tradiční motorkářské akce, která byla věnovaná všem motorkářům, pro které byla loňská sezóna tou poslední. Nechybělo poděkování za uplynulou sezónu a udělení požehnání motorkám a jezdcům. Mši svatou v chrámu Páně Stětí sv. Jana Křtitele v Hranicích odsloužil P. Mgr. Janusz Łomzik - farář, děkan hranického děkanátu. Akci pořádal Harley Owners Group Ostrava (HOG) za podpory města Hranice.

Počasí na dnešní akci bylo spíše aprílové, chvíli sluníčko, chvíli zataženo a mrholení, zrovna moc velké teplo nebylo, nicméně i tak to neodradilo vyznavače jedné stopy a sjeli se do Hranic na tuto tradiční a oblíbenou akci. V podstatě letos asi první taková větší akce motorkářů v našem regionu, kdy díky koronavirovým omezením v podstatě tyto akce byly zakázané. Takže i z toho důvodu se motorkáři na akci těšili a sjeli se v poměrně hojném počtu (cca 170 strojů) na náměstí T.G.M. v Hranicích.

Sraz všech účastníků motomše byl kolem poledne, následně po oficiálním uvítání a zahájení akce měli případní zájemci možnost si prohlédnout seřazené krásně nablýskané stroje. A že bylo na co koukat, se můžete přesvědčit v naší bohaté fotogalerii a video reportáži.

Fotogalerie:

Video - Motomše Hranice 2020 - HOG Ostrava - 30.5.2020 - 1. část

Ve videu máte jedinečnou příležitost zhlédnout průřez celou akcí - příjezd do Hranic na náměstí, záběry na seřazené motorky, oficiální zahájení akce, mše svatá, požehnání strojům a jezdcům.

Video - Motomše Hranice 2020 - HOG Ostrava - 30.5.2020 - 2. část

Ve videu uvidíte: seřazení všech strojů k odjezdu na společnou spanilou jízdu, odjezd z náměstí, průjezd kolony u Oder, část spanilé jízdy, příjezd do Hranic.