Přání od Maleníčku k Velikonocům 2020

08.04.2020

Již několik týdnů je naše republika uzavřena ve svých domovech díky koronavirové pandemii. Z důvodu vyhlášeného nouzového stavu se v podstatě v celé naší krásné zemi zastavil veškerý kulturní, sportovní i společenský život. Byla zrušena řada kulturních akcí, mimo jiné i řada plánovaných vystoupení DFS Maleníček z Lipníka nad Bečvou.

Zejména z důvodu této neutěšené situace jsme vyhověli přání paní Květy Kohoutkové, vedoucí DFS Maleníček a připravili jsme alespoň improvizačně takové Velikonoční poselství.

"Vážení a milí. Letošní Velikonoce budou jiné, a to z důvodu pandemie. I pro děti z Maleníčku to bude všechno jiné. Museli jsme zrušit některá Velikonoční vystoupení. Na Velký pátek jsme měli odjet do Prahy a vystoupit na Staroměstském náměstí. Na Velikonoční pondělí jsme se těšili na vystoupení na hradě Helfštýně. Kromě toho jsme také museli zrušit společné vystoupení pro školy a školky s vynášením Morany, pro Lipenské seniory, a také jsme museli zrušit vystoupení na Hranickém náměstí ve Vítání jara. Doba je prostě taková, jaká je a my se musíme přizpůsobit a nějak to všechno přežít. Chtěli bychom vám alespoň prostřednictvím tohoto malého videa přidat radostné poselství těchto významných svátků a zdůraznit jejich význam. Popřát vám všem hodně lásky, radosti ze života a hlavně Vám všem, co je nejdůležitější, přejeme hodně zdraví. Krásné Velikonoce. Za DFS Maleníček Květoslava Kohoutková a Markéta Matušková."

Video s přáním od Maleníčku, pořad k Velikonocům, ilustrační foto a video poskytl DFS Maleníček, střih a zpracování tvlipnik.cz