Předání finanční sbírky na pokrytí škod způsobené požárem ve firmě Noe

21.04.2020

V úterý 21. dubna 2020 za účasti zástupců SDH Lipník nad Bečvou došlo k předání finanční sbírky na pokrytí škod způsobené požárem ve firmě Noe, která se zabývá výrobou hraček. Finanční sbírka probíhala od 30. března do 20. dubna 2020 na transparentní účet.

Jak jsme již informovali přibližně před třemi týdny v naší reportáži, došlo ve firmě Noe k požáru, který způsobil značné materiální škody. V podstatě hned ten den došlo k impulsu ze strany SDH Lipník k založení veřejné finanční sbírky. Díky velké solidaritě lidí, kterým není lhostejné cizí neštěstí, mohli lidé přispět na transparentní účet založený dobrovolnými hasiči z Lipníka od 30. března. Sbírka byla ukončena v pondělí 20. dubna. Celkově se podařilo vybrat krásných 80.927Kč.

Jako projev vděku za pomoc připravili manželé Beckertovi drobné dárky v podobě ušitých figurek hasičů a kšiltovek. Přejeme firmě Noe, aby se jim podařilo co nejdříve opravit poškozené prostory, aby se mohli vrátit zpět k šití krásných hraček pro děti, které dělají radost.

Související reportáže:

Děkujeme všem, kteří nám pomohli, vzkazují manželé Beckertovi z firmy Noe

Firma Noe našla dočasný azyl ve škole a opět šije roušky

Požár ve firmě Noe v Lipníku nad Bečvou

Fotogalerie:

Video: