Rozsvícení vánočního stromu i s kulturním programem v Hranicích - 3.12.2021

03.12.2021

V pátek 3. prosince 2021 v Hranicích proběhlo rozsvícení vánočního stromu. Na tom by možná nebylo nic zvláštního, kdybychom již druhým rokem nebyli drženi díky nesmyslným a hlavně nefunkčním nařízením, které totálně paralyzují náš národ. V Hranicích se našel statečný starosta, který umožnil občanům zažít v rámci omezených možností slavnostní okamžik, na který se těší zejména děti, rozsvícení vánočního stromu.

A přestože oficiálně byl zrušen veškerý doprovodný kulturní program, i přesto si sami lidé dokázali zařídit v omezeném měřítku kulturní zážitek. Dokonce na dvou místech v centru města se podařilo vytvořit hudební kulisu i se zpěvem, kde se mohli přidat i přítomní diváci.

Na náměstí panovala úžasná atmosféra, lidé si tento vzácný okamžik, kdy se mohli setkat na náměstí společně, užívali naplno. Tak doufejme, že touto akcí cesta ke svobodě nekončí, že se budou konat v blízké době další podobné akce.

Z celé akce jsme zajistili přímý přenos, vysílali jsme na naší Facebookové stránce tvlipnik. Nebo můžete zhlédnout sestřih vysílání na YouTube - viz video níže.

Fotogalerie na Zonerama.

Sestřih živého vysílání: