Velikonoční výzdoba v Lipníku nad Bečvou 2020

10.04.2020

Dávali jsme na náš Facebook výzvu, abyste se zapojili a posílali nám tipy na Velikonoční výzdoby v Lipníku nad Bečvou nebo okolí. Dostali jsme jeden takový tip z Lipníka z výlohy jednoho obchodu - děkujeme za skvělý tip. V dnešním živém vysílání se tedy půjdeme podívat s naší kamerou na náměstí v Lipníku nad Bečvou a přilehlé uličky, kde můžete při svých zdravotních procházkách narazit na pěknou Velikonoční výzdobu.

Jako první vás zaujme krásná Velikonoční výzdoba ve výloze obchodu textilní galanterie. Na obchůdek narazíte, pokud se vydáte z náměstí T.G.M. směrem k poště, tak po několika krocích narazíte na tento obchůdek. Výzdobu hodnotíme opravdu jako velmi povedenou, moc pěkné :-).

Když budete v procházce pokračovat dál směrem k poště, tak hned po pár krocích narazíte na další moc pěknou Velikonoční výzdobu - tentokrát restaurace Modrá hvězda. Prakticky ve všech oknech můžete nalézt nějaké drobnůstky s motivem Velikonoc, největší a nejkrásnější výzdobu pak naleznete přímo v hlavní výloze restaurace.

A jak prožíváte vy letošní Velikonoce? Případně víte o nějaké veřejně dostupné Velikonoční výzdobě, která by stála za zdokumentování? Napište nám a podělte se i s ostatními :-)

Živý záznam videa: