Veselice v Jezernici - 20 let samostatnosti obce - 22.8.2020

30.08.2020

V sobotu 22. srpna 2020 oslavili v obci Jezernice výročí 20 let od samostatnosti obce. Slavnosti se odehrávaly ve sportovním areálu Jezernice, kde byl připravený bohatý kulturní program, zábava pro děti a nechybělo také občerstvení. Kulturní program byl zahájen v odpoledních hodinách koncertem Moravské veselky a skončil v nočních hodinách velkolepou ohňovou show v podání Allegros Štramberk.

V bohatém odpoledním programu se na pódiu vystřídalo několik kapel a zpěváků. Slavnost zahájila kapela Moravská Veselka, poté skupina Domino. Pro děti byla připravena loupežnická pohádka v podání skupiny Allegros Štramberk. Následovalo hudební vystoupení skupiny B.R.K, Jana Šelle a Richard Mlynář - retro vlna nejpopulárnějších hitů a nakonec kapela Atom Rock. Slavnosti uzavřela velkolepá ohňová show v podání Allegros Štramberk, kdy část svého vystoupení uskutečnili za vydatného lijáku.

Oslavy výročí 20 let od samostatnosti obce Jezernice se vydařily, na průběh oslav se můžete podíva v naší foto a videoreportáži. Sestříhali jsme celkem 3 videa - jednak sestřih ukázek z celého odpoledne, samostatné video jsme věnovali vystoupení ohňové show Allegros Štramberk a komu se nebude chtít koukat na delší videa, tak je připravený také krátký videoklip. Dále jsme z celého odpoledne vysílali živé vstupy na našem Facebookovém kanále tvlipnik, takže celý průběh oslav je více než důstojně zdokumentovaný, tak hezkou podívanou :-).

Fotogalerie:

Videoreportáž z oslav:

Video 1:

Veselice v Jezernici - 20 let samostatnosti obce - sestřih z celých oslav

Ve videu uvidíte sestřih ukázek z celého odpoledního programu:

zahájení slavností
koncert Moravské Veselky
skupina Domino
ukázka z loupežnické pohádky v podání skupiny Allegros Štramberk
skupina B.R.K.
Jana Šelle a Richard Mlynář - retro vlna nejpopulárnějších hitů
kapela Atom Rock
ohňová show Allegros Štramberk

Video 2:

Veselice v Jezernici - 20 let samostatnosti obce - ohňová show Allegros Štramberk

Ve videu uvidíte téměř celé vystoupení - ohňová show Allegros Štramberk

Video 3:

Veselice v Jezernici - 20 let samostatnosti obce - videoklip

Krátký videoklip z celého dne.

Živé vysílání na Facebooku přímo z místa: