Výstava Vyznání růžím v olomouckém Rozáriu

18.06.2021

Od pátku 18. června až do neděle 20. června 2021 pořádá Výstaviště Flora v olomouckém Rozáriu výstavu a festival Vyznání růžím, v letošním druhém ročníku s podtitulem Romantické. Návštěvníci mají možnost zhlédnout expozice s monumentálními romantickými kyticemi od předních českých floristů, prezentace svatebního designu, floristické show, pánské střihy od barber shopu, gastrozóna, workshopy, hudba a také trhy.

Jedinečný festival, který je díky svému zaměření na růže největší akcí svého druhu v České republice, je tento rok věnovaný romantickým trendům neboli módnímu směru, který aktuálně světu růží vládne. Vstup je zdarma, akce je letos součástí programu Svátků města Olomouce. Otevírací doba: pátek 14 -19, sobota 9 - 19, neděle 9 - 17.

Podrobnější info o akci naleznete na webových stránkách Flora Olomouc.

Doprovodný program naleznete ZDE.

V pátek ve 14 hod proběhlo slavnostní zahájení akce, v naší reportáži se můžete podívat na záznam z přímého vysílání ze zahájení, dále záznam vysílání floristické show Kláry Franc Vavříkové. Dále se můžete podívat ve videu po areálu Rozária a prohlédnout si expozice. Nechybí také fotogalerie.

Fotogalerie na Zonerama

Videoreportáž:

Záznam živého vysílání na Facebooku přímo z místa:

Slavnostní zahájení:

Floristická show Kláry Franc Vavříkové