Zahájení moto sezóny 2020 s Moto Přerov - 6.6.2020

07.06.2020

V sobotu 6. června 2020 jsme měli příležitost opět zavítat na akci vyznavačů jedné stopy. Dnes jsme se zúčastnili oficiálního zahájení motorkářské sezóny 2020 pořádané přáteli a členy skupiny Motorkáři Přerov a okolí. Tato akce se konala vůbec poprvé na náměstí T.G,M, v Přerově a hned napoprvé se jí účastnilo desítky strojů nejrůznějších značek a provedení.

Obyvatelé Přerova měli možnost úplně poprvé zhlédnout na náměstí T.G.M. krásné nablýskané stroje věhlasných značek. Zejména děti uvítaly možnost si alespoň chvíli sednout na krásné jednostopé stroje.

Sraz všech účastníků akce byl na náměstí T.G.M. v Přerově od jedenácté hodiny, po dvanácté hodině se jezdci začali seřazovat ke společné spanilé jízdě, ke které vyrazili ve 12:30. Z náměstí odjíždělo na spanilou jízdu asi 165 motorek (počítáno od jezdců v čele kolony až po závěrečné vozidlo), nicméně dle organizátorů akce bylo na náměstí celkem kolem 180 strojů.

I přes prvotní obavy organizátorů, že se na náměstí T.G.M. v Přerově všichni nevejdou, tak první zátěžový test ukázal, že obavy byly zbytečné a na náměstí by bez problémů vešlo ještě o několik desítek strojů více. Tak třeba v příštím ročníku se na náměstí sjede větší počet motorkářů, aby společně symbolicky zahájili motorkářskou sezónu.

Fotogalerie:

Video z akce:

Ve videu uvidíte - odjezd na akci z Lipníka nad Bečvou, příjezd do Přerova na náměstí T.G.M., záběry z náměstí, odjezd všech účastníků na spanilou jízdu, část spanilé jízdy, příjezd k restauraci Osečanka.