Kulturní a společenské akce, koncerty...

Reportáže a videozáznamy z kulturních a společenských akcí, koncertů apod. z různých míst. Pořádáte kulturní akce, koncerty apod. a chtěli byste z akce natočit kvalitní video? Víte o nějaké zajímavé kulturní akci nebo koncertu, který by stál za zdokumentování? Kontaktujte nás

V sobotu 10. února 2024 se konal v Přerově tradiční masopust. Průvod masek za doprovodu Cimbálové muziky Okybača z Lipníka nad Bečvou a Hanácké mozeky z Litovle letos vyrazil netradičně z Velké Dlážky směrem na Masarykovo náměstí. Zde po deváté hodině zástupce vedení města Přerov předal chase masopustní právo a pak již mohlo naplno propuknout...

V sobotu 27. ledna 2024 se konal na Horním náměstí v Olomouci již 5. ročník Olomouckého masopustního veselí. Připravený byl bohatý kulturní program, ve kterém se na pódiu vystřídalo několik folklórních souborů. Samozřejmostí bylo také předání masopustního práva chase a masopustní průvod. Nechyběl masopustní jarmark s velmi rozmanitým sortimentem.

Silvestrovské oslavy v Kroměříži na Hanáckém náměstí. Od 18 hodiny koncert kapely EXPO & PENSION rock. V pauze mezi dvěma bloky, cca v 18:45 hodin, pozdravili návštěvníky radní Jiří Kašík a starosta města Tomáš Opatrný. Poté již následoval slavnostní silvestrovský ohňostroj.

Na neděli 17. prosince 2023 byl v Kroměříži na Velkém náměstí připravený bohatý kulturní program a také Vánoční jízda Kroměříž 2023. O vytvoření magické vánoční atmosféry a šíření vánočního kouzla se postaralo celkem 54 vozidel krásně nazdobených vánočními ozdobami.

Na stříbrnou neděli - 17. prosince 2023 se konal na Horním náměstí v Přerově tradiční vánoční jarmark. Součástí jarmarku byl i bohatý doprovodný kulturní program, ve kterém vystoupili mimo jiné Atlas a Bios Přerov, Markus M, Rabussa, Sokolník Vítek a další.