Kulturní a společenské akce, koncerty...

Reportáže a videozáznamy z kulturních a společenských akcí, koncertů apod. z různých míst. Pořádáte kulturní akce, koncerty apod. a chtěli byste z akce natočit kvalitní video? Víte o nějaké zajímavé kulturní akci nebo koncertu, který by stál za zdokumentování? Kontaktujte nás

Ve čtvrtek 30. listopadu 2023 proběhlo rozsvícení vánočního stromu v Drahotuších. Vystoupily děti z místní MŠ a ZŠ Drahotuše. Následovalo odpočítávání a rozsvícení vánočního stromu. Nakonec k předsváteční pohodě zahrála kapela RK Band z Hranic. Nechyběl také vánoční jarmark.

V sobotu 25. listopadu 2023 se uskutečnilo rozsvícení vánočního stromu v Tovačově. Po rozsvícení vánočního stromu byl připraven kulturní program, kde vystoupili Hanáček a cimbálová muzika Konopěnka a nakonec koncert Vánoce s Eliškou a Tomášem s písničkami Pavla Nováka.

V neděli 19. listopadu 2023 na Horním náměstí v Olomouci proběhlo krátce před 18. hodinou slavnostní zahájení Vánočních trhů a následně úderem 18. hodiny slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Po slavnostním aktu následoval koncert oblíbeného českého zpěváka a písničkáře Voxela.

V sobotu 16. září 2023 se město Lipník nad Bečvou připojilo k akci Dny evropského dědictví. V tento den se otevírají dveře vybraných památek pro širokou veřejnost, která má tak možnost nahlédnout do míst, které nejsou běžně přístupné.

Originální hudební seskupení čtyř violoncellistů s bubeníkem ARRHYTHMIA zpříjemnilo úterní podvečer koncertem v Přerově na hradbách. Skupina zahrála své nejznámější hity a koncert se setkal s velkým ohlasem u publika.

V sobotu 2. září 2023 Chropyňské hody. Ve večerním programu vystoupili: Beatlemania - tři seskupení na jednom podiu - DH Hanačka, Toujours a smíšený pěvecký sbor Smetana Hulín společně zahráli a zazpívali hity skupiny Beatles. Na závěr kapela Kameron.

V sobotu 2. září 2023 na Velkém náměstí v Kroměříži proběhly vrcholné oslavy výročí 760 let města Kroměříže. V bohatém kulturním programu vystoupila řada umělců, kapel, skupin, nechyběl program pro děti.

V sobotu 2. září 2023 se konaly slavnosti obce Drahotuše. Oslavy se konaly u příležitosti 745 let od první písemné zmínky o Drahotuších. Slavnostní sobotní odpoledne nabídlo zábavu pro děti s klaunem, vystoupení hranické kapely H-Band, mažoretek Panenky Hranice a skupiny Waťák Kabát revival.