Kulturní a společenské akce, koncerty...

Reportáže a videozáznamy z kulturních a společenských akcí, koncertů apod. z různých míst. Pořádáte kulturní akce, koncerty apod. a chtěli byste z akce natočit kvalitní video? Víte o nějaké zajímavé kulturní akci nebo koncertu, který by stál za zdokumentování? Kontaktujte nás

V pátek 3. prosince 2021 v Hranicích proběhlo rozsvícení vánočního stromu. Na tom by možná nebylo nic zvláštního, kdybychom již druhým rokem nebyli drženi díky nesmyslným a hlavně nefunkčním nařízením, které totálně paralyzují náš národ. V Hranicích se našel statečný starosta, který umožnil občanům zažít v rámci omezených možností slavnostní...

V sobotu 27. listopadu 2021 proběhlo rozsvícení vánočního stromu v Tovačově. I letos se konala slavnost se značným omezením, nicméně i tak vedení města umožnilo svým občanům a zejména dětem se sejít na náměstí a společně rozsvítit vánoční strom.

V neděli 29. srpna 2021 proběhl již 9. ročník Dožínek Mikroregionu Holešovsko. Slavnost byla zahájena dožínkovou mší svatou v kosteloe Nanebevzetí Panny Marie, odkud se dožínkový průvod vydal do zámecké zahrady, kde byl připravený bohatý kulturní program na celé odpoledne.

V Olomouci na Horním náměstí proběhl v pátek 27. srpna 2021 Festival vojenských hudeb Olomouc. Letošní ročník se uskutečnil v poněkud omezeném měřítku, nicméně i tak měli návštěvníci možnost zhlédnout několik zajímavých vystoupení.

Ve čtvrtek 26. srpna 2021 se odehrál další pohodový koncert na náměstí v Hulíně. Tentokrát vystoupila skupina Elán revival, která dokázala rozezpívat i roztančit náměstí i přes nepřízeň počasí. Zazněly ty největší hity skupiny Elán a fanoušci si jistě přišli na své.

V sobotu 21. srpna 2021 se v prostorách Meditační zahrady v Lipníku nad Bečvou uskutečnil vůbec první ročník festivalu Lipfest, který nabídl nejen zajímavé umělce, interprety, ale také bohaté občerstvení a kulturní vyžití pro celou rodinu.

Lipenské hudební lavičky se pomalu blíží ke svému závěru. V sobotu 21. srpna 2021 se konalo předposlední hudební představení. O sobotní pohodu na náměstí TGM v Lipníku nad Bečvou se postarala Hudecká muzika Hejčín. V sestřihu živého vysílání se můžete podívat na část vystoupení.

V neděli 15. srpna 2021 jsme zavítali do Kojetína, kde třetím dnem vrcholily Kojetínské hody 2021. Zaměřili jsme se na program na Masarykově náměstí, kde jsme odvysílali v živých vstupech: krojovaný průvod a Ječmínkova jízda králů, předání hodového práva - hodový zvyk předání práva starostou města kojecké chase, přehlídku národopisných souborů a...

V sobotu 14. srpna 2021 v rámci projektu Lipenské hudební lavičky se o hudební představení tentokrát postaralo kytarové DUO - René Planka a Roman Býma. Podívejte se, jak jsme událost zachytili v naší fotogalerii a sestřihu videa.

Ve čtvrtek 12. srpna 2021 se náměstím v Hranicích rozezněly tóny country muziky. V rámci akce Čtvrtky na námku tentokrát zahrála populární kapela LH Western známé country skladby a zpříjemnila tak odpolední chvíle všem příchozím.

Třídenní program Přerovských Svatovavřineckých hodů 2021 vyvrcholil v neděli 8. srpna 2021. Na tento den byl připraven pestrý program na několika místech. Hlavní program se odehrával na Horním náměstí, kde lidé mohli navštívit historický jarmark, zhlédnout šermířské vystoupení i dobovou hudbu.