Kulturní a společenské akce, koncerty...

Reportáže a videozáznamy z kulturních a společenských akcí, koncertů apod. z různých míst. Pořádáte kulturní akce, koncerty apod. a chtěli byste z akce natočit kvalitní video? Víte o nějaké zajímavé kulturní akci nebo koncertu, který by stál za zdokumentování? Kontaktujte nás

V sobotu 9. prosince 2023 pokračoval program Vánoce v Přerově 2023 na náměstí TGM již sedmým dnem. Dnes se konaly dva koncerty. Jako první vystoupila v 17 hodin skupina Travellers a jako druhá v 19 hodin Heidi Janků a HeidiBand.

V pátečním programu Vánoce v Přerově 2023 na Masarykově náměstí 8. prosince 2023 se na pódiu postupně vystřídaly děti z SVČ Atlas a Bios z několika zájmových kroužků - Smíšek, Přerováček, taneční škola - Hedvínie, Dancemix, Hedvíčata B, taneční aerobik, Hedvíčata A, Hedvičky.

V pondělí 4. prosince 2023 se v rámci kulturního programu Vánoce v Přerově 2023 vystřídalo na pódiu na Masarykově náměstí s vystoupením několik škol - ZŠ Za Mlýnem, ZŠ Boženy Němcové a ZŠ Želatovská. Na závěr byl koncert Elišky Novákové & Black Rose, ve kterém zazněly nejznámější hity od Pavla Nováka.

V pátek 1. prosince 2023 byly zahájeny tradiční Vánoce v Hranicích. Od 10 hodin začaly vánoční trhy, od 16 hodin pak začal kulturní program na pódiu, ve kterém jako první vystoupila s koncertem muzikálová zpěvačka Tereza Mátlová.