Můžete nás kontaktovat zde:

Kulturní a společenské akce, koncerty...

Reportáže a videozáznamy z kulturních a společenských akcí, koncertů apod. z různých míst. Pořádáte kulturní akce, koncerty apod. a chtěli byste z akce natočit kvalitní video? Víte o nějaké zajímavé kulturní akci nebo koncertu, který by stál za zdokumentování? Kontaktujte nás

Masopustní veselí zavládlo v sobotu 11. února 2023 také v obci Příkazy. Konala se zde akce Ostatkê na Hané. Účastníky masopustu hostil Kameníčkův grunt, kde probíhala komentovaná ukázka řeznického řemesla. Následně odsud se ostatkový průvod vydal k budově obecního úřadu, kde došlo k předání ostatkového práva starostou obce místní chase.

O rozloučení s rokem 2022 se v Kroměříži na Hanáckém náměstí v sobotu 31. prosince postarala kapela Reflexy. Přibližně v polovině koncertu zaznělo přání do nového roku z úst zástupce města a následoval velkolepý ohňostroj. Poté pokračoval koncert kapely Reflexy.

Po otužilecké show u řeky Bečvy se mohli diváci přesunout na náměstí TGM v Přerově, kde od 15 hodiny zazněl poslední letošní koncert. V sobotu 31. prosince 2022 na silvestrovskou pohodu zahrála kapela Freďáci.

Konec roku 2022 se nezadržitelně blíží a je čas zvážit, co podniknout na silvestr a Nový rok. V Lipníku nad Bečvou se oficiálně žádné silvestrovské a novoroční oslavy nechystají, tak se alespoň podíváme po okolí, kam by se dalo zajít.

Ve čtvrtek 29. prosince 2022 v rámci kulturního programu Vánoce v Přerově se odehrály na náměstí TGM v Přerově předposlední koncerty letošního roku. V 17 hod. vystoupila kapela Travellers, od 19 hodiny Bon Scott Memorial Band - AC/DC revival.

Po krátké sváteční pauze v úterý 27. prosince 2022 pokračoval kulturní program Vánoce v Přerově na náměstí TGM koncertem kapely Speciál Věry Špinarové. Ve zhruba hodinovém koncertu zazněly nejznámější hity Věry Špinarové.

V neděli 25. prosince 2022, na první svátek vánoční, Okrašlovací spolek Lípa připravil tradiční Živý betlém, který zpříjemnil Vánoce u farního kostela sv. Jakuba v Lipníku nad Bečvou. Návštěvníci měli možnost zhlédnout nejen tradiční živou scénu svaté rodiny, ale také sledovat hudební vystoupení cimbálové muziky Hlinšťanka, která vystoupila ve...

Tradice dvou koncertů na Štědrý den, ve stejný čas, ale na dvou rozdílných místech v Přerově pokračuje. V sobotu 24. prosince 2022 po dlouhém váhání jsme se nakonec rozhodli jít na vánoční koncert u Galerie - Pavel Novák k Vánocům patří. Celý koncert jsme živě vysílali na našem YouTube kanále tvlipnik, kdo jste neměli možnost být osobně přítomni,...

Štědrý den již nezadržitelně klepe na dveře, a tak je nejvyšší čas na přehled kulturních akcí, které se pořádají v tento den - 24. prosince 2022 v Lipníku nad Bečvou, Přerově a Hranicích. Výběr je poměrně široký, zejména v Přerově je v plánu několik koncertů na dvou místech současně. Pokud to jen trochu půjde, některé akce se budeme snažit...

Ve čtvrtek 22. prosince 2022 v rámci kulturního programu Vánoce v Přerově vystoupila na náměstí TGM taneční skupina D2Dance Přerov. Ve zhruba hodinovém vystoupení se představily děti různých věkových skupin s vánočně laděnými tanečky.

V úterý 20. prosince 2022 vystoupil na Masarykově náměstí v Hranicích v rámci vánočních trhů houslový virtuos Jiří Erlebach s kapelou Rock Violin. Část koncertu jsme vysílali živě na Facebooku a část sestříhali na YouTube.