Kulturní a společenské akce, koncerty...

Reportáže a videozáznamy z kulturních a společenských akcí, koncertů apod. z různých míst. Pořádáte kulturní akce, koncerty apod. a chtěli byste z akce natočit kvalitní video? Víte o nějaké zajímavé kulturní akci nebo koncertu, který by stál za zdokumentování? Kontaktujte nás

V sobotu 7. srpna 2021 pokračovaly XIX. Přerovské Svatovavřinecké hody několika koncerty opět na náměstí TGM. V dopoledních hodinách vystoupila kapela Šediváci, odpoledne se na pódiu postupně vystřídaly kapely Kameron, Arrhythmia, Buty, Legendy se vrací.

V pátek 6. srpna 2021 odstartovaly tradiční Přerovské Svatovavřinecké hody, letos již po devatenácté. Letošní bohatý program zahájila koncertem na náměstí TGM kapela Re-Vox. Dále vystoupily kapely Limetall a Pirillo. Právě kapela Pirillo zároveň i pokřtila své nové CD.

Ve čtvrtek 29. července 2021 v rámci akcí Čtvrtky na námku se konal v Hranicích na Masarykově náměstí v Hranicích koncert popové zpěvačky Petry Zindler. Příjemná muzika a zpěv zpříjemnily odpolední chvilky všem příchozím posluchačům.

Lipenské Svatojakubské hody 2021 pokračovaly i v neděli kulturním programem na náměstí TGM v Lipníku nad Bečvou. V odpoledních hodinách byly připraveny dva koncerty. Jako první vystoupilo uskupení Petr Stojan Quartet. No a na závěr vystoupil před z velké části zaplněným náměstím s krásným koncertem Martin Chodúr s kapelou MACH.

Sobota 17. července 2021 byla pro kapelu velkým DNEM. Po dlouhé a tvrdé práci a přípravách mohla kapela společně se svými fanoušky v krásném prostředí zámku Tovačov jednak oslavit své 10. výročí, ale také pokřtít své nové CD - Křídla temna.

Hodový kulturní program zahájila v zámecké zahradě přerovská blues-soulová skupina Mothers Follow Chairs. Hlavní program Svatojakubských hodů v Lipníku nad Bečvou pak pokračoval na náměstí TGM, kde od 19-té hod. vystoupila přerovská poprocková kapela Kowall Company a následně lipenský rapper LaFre s doprovodem DJ Marthyho.

V sobotu 24. července 2021 v rámci projektu Lipenské hudební lavičky se o hudební představení tentokrát postaralo duo Petr Stojan - klavír a Katka Sekerová - zpěv. Podívejte se, jak jsme událost zachytili v naší fotogalerii a sestřihu videa.

V pátek 23. července 2021 se uskutečnil poslední koncert v Hranicích v Zámecké zahradě z cyklu Hranické hudební léto 2021. Ve zhruba hodinovém koncertu zahrála a zpívala pop-rocková ostravská kapela FIHA.

O příjemnou zábavu se postarala ve středu 21. července 2021 kapela Gentlemen´s Club svým koncertem v Zámecké zahradě v Hranicích. V rámci Hranického kulturního léta se uskutečnil další koncert, který dokázal přitáhnout poměrně široké publikum.

Poměrně náročný tvůrčí víkend jsme završili návštěvou pohodového koncertu dechové hudby Šarovec v Hulíně na náměstí Míru. Příznivci lidových písní a dechovky si určitě přišli na své. Podívejte se na sestřih videozáznamu živého vysílání na část koncertu.