Reportáže a ostatní zajímavé události

Reportáže a především videa i fotogalerie z různých akcí a zajímavých událostí, které stojí za zdokumentování. Pokud máte nějaký tip nebo námět na zajímavou reportáž, případně pokud jste pořadatelem nějaké zajímavé akce a máte zájem o kvalitní video nebo i foto reportáž,  kontaktujte nás.

Slavnosti města Hranice a zároveň oslavy 150 let založení SDH Hranice se letos konaly v sobotu 25. května 2024. Masarykovo náměstí patřilo od 10 hodin hasičům a všem fanouškům hasičské techniky.

V neděli 28. dubna 2024 se konala v Přerově na Horním náměstí tradiční akce s názvem Ze zámku na hrad - setkání historických vozidel auto-moto do roku výroby 1945. Setkání a jarní jízdu veteránů pořádal Oldtimer Club Helfštýn.

Město Přerov si vzpomínkovým aktem v pátek 8. března 2024 připomenulo nedožité osmdesáté narozeniny svého slavného rodáka, zpěváka Pavla Nováka. U této příležitosti je k vidění výstava ve dvou výlohách na náměstí TGM v Přerově, a také byla slavnostně předána k užívání lavička od uměleckého řezbáře, která má své místo u Laguny.

Nový rok je v Přerově tradičně spojen s novoročním ohňostrojem. Nejinak tomu bylo i letos. V pondělí 1. ledna 2024 od 18 hodiny osvítil oblohu v Přerově u řeky Bečvy překrásný ohňostroj, který připravil ohňostrůjce Pavel Novák. Letos byl v rockovém duchu.

Přerov letos co se týče vánočních svátků a všeho kolem toho zabodoval po všech stránkách. Ať už po stránce zajištění předvánočního programu, který na Masarykově náměstí s malými přestávkami běžel prakticky až do 1. ledna 2024, tak zázemí - stánky s občerstvením, toalety pro veřejnost. No a samozřejmě nemůžeme zapomenout na excelentní a zcela...

V sobotu 30. prosince 2023 se konala již tradiční vánoční jízda přerovských dobrovolných hasičů. Celkem tři svátečně nazdobená vozidla se vydala krátce po 18 hodině od hasičské zbrojnice dobrovolných hasičů v ulici Šířava na okružní jízdu po předem vybraných ulicích Přerova. Tato akce je spojena s pravidelnou kontrolou průjezdnosti města.