Reportáže a ostatní zajímavé události

Reportáže a především videa i fotogalerie z různých akcí a zajímavých událostí, které stojí za zdokumentování. Pokud máte nějaký tip nebo námět na zajímavou reportáž, případně pokud jste pořadatelem nějaké zajímavé akce a máte zájem o kvalitní video nebo i foto reportáž,  kontaktujte nás.

V sobotu 25. září 2021 se v obci Kokory konal již druhý ročník srazu mopedů a veteránů. Krásné podzimní počasí akci přálo, a tak se na hřišti u sokolovny sjelo na dvě desítky vozidel. Seřazené stroje lákaly k prohlídce širokou veřejnost. Pro účastníky byly připravené soutěže - jízda na vysokém kole a chůze na chůdách. Odpoledne mopedy vyrazily na...

Ve čtvrtek před devátou hodinou dopolední napochodovala vojenská posádka z Lipníka nad Bečvou ke slavnostnímu nástupu na náměstí TGM v Lipníku u příležitosti oslav 100. výročí vzniku posádky v Lipníku nad Bečvou. Nástupu se zúčastnili představitelé města, místopředsedkyně Senátu RNDr. Jitka Seitlová, zástupci legionářů a AČR.

V těchto dnech probíhají naplno stavební práce v ulici Na Zelince v Lipníku nad Bečvou. Pověřená firma - společnost COLAS CZ, a.s. - postupně provádí opravy jak silnice, tak i přilehlých chodníků. Práce jsou rozděleny na dvě etapy. První od ulice Bratrská po odbočku k rodinným domům Na Zelince, druhá od odbočky po technické služby na ulici Za...

V sobotu 7. srpna 2021 se na Velkém náměstí v Kroměříži konal sraz veteránů. Naleštěné automobily a motorky dokázaly přilákat na kroměřížské náměstí davy lidí. Na akci dorazilo několik desítek veteránů, které byly vyrobeny do roku 1985.

Již 3. ročník oblíbené akce Den otevřených dveří SDH Přerov proběhl v pátek 25. června 2021 v prostorách SDH Přerov. Akci pořádal Sbor dobrovolných hasičů Přerov I - Město, v ulici Šířava ve spolupráci s městskou policii Přerov.

V sobotu 19. června 2021 proběhla v obci Bochoř slavnost u příležitosti výročí 50 let od pokoření La Manche Františkem Venclovským. Kulturně zábavné odpoledne se konalo v parku u nové knihovny za účasti manželky a rodiny Fr. Venclovského.

V neděli 25. dubna 2021 pořádalo Občanské hnutí v pořadí již druhou demonstraci tématicky zaměřenou na děti, jejich návrat do škol bez jakýchkoli omezení, tedy bez roušek, bez testů a bez vakcín. První akce se konala v Mělníku, dnešní v Moravské metropoli, Brně.

Vůbec první jízdu na protest proti vládním opatřením, za návrat dětí do škol bez podmínek, bez testování, bez roušek, konec plošného testování atd., zažil v pátek 16. dubna 2021 také Přerovský region. Desítky naštvaných lidí se sjelo ke Kauflandu v Přerově na Lipnické ulici, odkud vyrazili na protestní jízdu. Kolona automobilů postupně projela -...

Blíží se Velikonoce. Po Vánocích asi druhé nejoblíbenější svátky. Bohužel už druhým rokem tyto svátky prožíváme díky tvrdým vládním opatřením ve velmi omezeném režimu, kdy je zakázané téměř vše. Nicméně i v této těžké době se najdou města, kde alespoň v omezeném měřítku se snaží svátky svým občanům trochu zpestřit. Jedním z těchto měst jsou...