Můžete nás kontaktovat zde:

Veletrhy, výstavy

Reportáže z různých veletrhů a výstav. Pokud víte o nějaké zajímavé výstavě nebo veletrhu, který by stál za zdokumentování, případně pokud byste měli zájem o natočení reportážního videa z výstavy nebo veletrhu apod., kontaktujte nás.

Od pondělí 1. dubna 2019 se otevřely dveře výstavního sálu Domeček v Lipníku nad Bečvou návštěvníkům tradiční velikonoční výstavy. Návštěvníci tak mají jedinečnou příležitost načerpat inspiraci pro velikonoční výzdobu svých domovů.

Ve dnech 8. - 10. března proběhl na výstavišti Flora Olomouc 17. ročník prodejní výstavy FOR MODEL 2019. Výstava dokázala přilákat tisíce nejen malých, ale i dospělých návštěvníků, kteří měli možnost zhlédnout v pavilonech A a E novinky v modelářství a moderních technologiích.

Od pátku 15. až do neděle 17. února 2019 hostilo obchodní centrum Galerie Šantovka v Olomouci největší Čokoládový festival v našem regionu. Milovníci čokolády a sladkých pamlsků si přišli na své. Nejen k vidění, ale i k zakoupení bylo nepřeberné množství cukrovinek v nejrůznějších podobách. Po celou dobu festivalu byl také připravený bohatý...

V sobotu 9. února 2019 se uskutečnila prodejně prezentační výstava Čokoládový den v Galerii Přerov. Jednalo se vůbec o první ročník této akce a my jsme u této události nemohli chybět s naší kamerou a vše jsme pro vás zdokumentovali.

V sobotu 12. ledna 2019 se konal v krásném prostředí Bea centra v Olomouci 5. ročník svatebního veletrhu - Svatba nanečisto. Návštěvníci veletrhu měli možnost zhlédnout, případně i ochutnat výrobky a služby firem zabývajících se vším, co ke svatebnímu dni patří.

Do sedmdesátých a osmdesátých let 20. století se můžete přenést na právě probíhající Retro výstavě v Galerii Přerov. Sáčky, lahve, plechovky a vůbec obaly od potravinářského a drogistického zboží z éry Husákových dětí zaplnily výstavní prostory od 10. ledna.

První víkend v březnu na olomouckém výstavišti Flora patřil všem, kteří si rádi hrají. Od pátku 1. až do neděle 3. března se zde otevřela další velmi oblíbená výstava, FOR MODEL.

Novou sezónu na Výstavišti Flora Olomouc tradičně otevřela výstava zaměřená na služby v cestovním ruchu a využití volného času Tourism Expo. Letošní, již 18. ročník, proběhl ve dnech 15. - 17. února.